01.12.2019

​Tarnowskie Góry: wybuchł kominek

30 listopada dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach otrzymał zgłoszenie o wybuchu gazu w mieszkaniu przy ul. ks. Ignacego Siwca (tzw. apartamenty Lasowice). Na miejsce wysłano strażaków. Okazało się, że nie był to jednak wybuch gazu. Eksplodowały opary z biokominka na paliwo ciekłe.

Poszkodowana – poparzona – została jedna osoba. Ratownicy udzielili jej pierwszej pomocy, po czym przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowanego odwieziono do szpitala. Strażacy sprawdzili również, czy w powietrzu nie ma śladów niebezpiecznych substancji. Z pomiarów wynikało, że nie ma już żadnego niebezpieczeństwa i można było wracać do bazy.

CR


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.