18.07.2018

Tarnowskie Góry z góry?

Kanał Planete+ organizuje konkurs, w którym można wygrać nagranie miasta z lotu ptaka i jego pokaz w specjalnym odcinku programu “Polska z góry”. Głosowanie trwa do 1 sierpnia.

Do konkursu zgłoszono m.in. Tarnowskie Góry.  Głosować można na stronie internetowej twoje-miasto.planeteplus.pl - Tutaj. Co ważne, głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców. W ten sposób wyrównywane są szanse między dużymi miastami i tymi małymi. Można głosować raz dziennie. (esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 28/2018 z 17.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.