• Marihuana zabezpieczona w piwnicy tarnogórzanina mogła służyć do wykonania stu działek dilerskich.
    Marihuana zabezpieczona w piwnicy tarnogórzanina mogła służyć do wykonania stu działek dilerskich. Fot. Archiwum policji
08.11.2017

Marihuana w piwnicy. Wpadł tarnogórzanin

Policjanci z Tarnowskich Gór namierzyli 27-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W piwnicy tarnogórzanina śledczy znaleźli marihuanę, z której można było przygotować prawie 100 działek. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia

Kryminalni wpadli na trop 27-latka we wtorek, 7 listopada. Jak informuje policja, podczas przeszukania, w piwnicy tarnogórzanina znaleziono opakowanie z suszem roślinnym o charakterystycznym zapachu. Wykonano testy na zawartość substancji odurzających. Okazało się, zgodnie zresztą z przypuszczeniami, że w opakowaniu jest susz indyjskich konopi. Na jaw wyszło także, że marihuana pochodzi z własnej uprawy. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania i wytwarzania środków odurzających. Jego losem zajmie się teraz prokurator i sąd. Grożą mu nawet 3 lata więzienia.

(CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.