•  Trudno nie zgodzić się z diagnozą strażaka, który uczestniczył w interwencji i nazwał podpalacza ławki idiotą. Krótko i na temat.
     Trudno nie zgodzić się z diagnozą strażaka, który uczestniczył w interwencji i nazwał podpalacza ławki idiotą. Krótko i na temat. Fot. Jacek Tarski
03.02.2018

Paliła się ławka

Dzisiaj około godz. 20 straż pożarną wezwano na plac Wolności w Tarnowskich Górach. Z informacji wynikało, że pali się ławka.

Strażacy szybko uporali się z zagrożeniem (skądinąd niewielkim) i sprawdziwszy na wszelki wypadek wszystkie ławki na placu, pojechali do bazy.

Najlepszy komentarz do całej sprawy wygłosił jeden z uczestniczących w interwencji strażaków. Zapytany o to, co się dzieje, odpowiedział krótko, że jakiś idiota podpalił ławkę. Trudno nie zgodzić się z diagnozą stanu umysłu podpalacza. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.