•  
      Fot. Agnieszka Reczkin
02.01.2020

Tarnowskie Góry. W lokomotywie znaleziono zwłoki mężczyzny

Dziś wieczorem w jednej z zabytkowych lokomotyw przy ul. Pokoju w Tarnowskich Górach znaleziono zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie zamarzł. Na razie nie wiadomo, kim był.

Z naszych informacji wynika, że o zdarzeniu służby powiadomił świadek, który grał w grę terenową. Zauważył mężczyznę w lokomotywie. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe. Nie było jednak możliwości dostania się do środka, bo drzwi były zaspawane. Wezwano strażaków, którzy je rozcięli. Niestety, mężczyzna już nie żył. Trwa ustalanie jego tożsamości. Do lokomotywy prawdopodobnie dostał się przez wybitą szybę.

Sprawę wyjaśnia policja. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.