07.11.2018

TCK przy kościele

Tarnogórskie Centrum Kultury w Strzybnicy ma nową, większą siedzibę – przy ul. Kościelnej 36. Nie do wszystkich ta informacja jeszcze dotarła, a szkoda, bo więcej miejsca przekłada się na większą liczbę zajęć.

Nowa siedziba znajduje się na terenie strzybnickiej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i MB Fatimskiej. Organizowane są m.in. zajęcia animacyjne Figlarnia, warsztaty teatralne dla dzieci, zajęcia muzyczno-relaksacyjne Melo-gym z elementami jogi i pilatesu dla dorosłych, kurs szycia na maszynie, warsztaty robotyki dla dzieci.

30 listopada o godz. 17 zaplanowano zabawę andrzejkową dla dzieci, a 14 grudnia warsztaty rękodzieła dla dorosłych "Filcowane bombki".

Na zajęcia wciąż można się zapisywać. Pracownicy strzybnickiego TCK czekają też na uwagi i propozycje mieszkańców dotyczącego tego, co Centrum powinno organizować: tck.strzybnica@tck.net.pl, na facebookowym profilu i pod numerem telefonu 608-869-464. Tarnogórskim Centrum Kultury w Strzybnicy kieruje Anna Howaniec.

(esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.