•  Nastolatki, które uczestniczą w zajęciach teatralnych często nabierają pewności siebie.
     Nastolatki, które uczestniczą w zajęciach teatralnych często nabierają pewności siebie. Fot. Agnieszka Reczkin
08.09.2018

Teatr rozwija, do tego pomaga w nauce języków obcych

Nie każdy musi zostać aktorem, ale warto by spróbował swych sił na zajęciach teatralnych. Wiele dają młodym ludziom, niektórym pozwalają się otworzyć i pozbyć kompleksów. Drama to także nowatorska metoda nauki języków obcych.

– Teatr jako interdyscyplinarna sztuka łączy w sobie słowo, ruch, muzykę, obraz. Rozwija wrażliwość młodego człowieka na wielu płaszczyznach. Zajęcia teatralne zawierają elementy gry aktorskiej, pantomimy, tańca, śpiewu. Podczas budowania spektaklu, każdy może sprawdzić się w różnych rolach: nie tylko aktora,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2018 z 11.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.