• Kids from the Studio na dachu budynku, w którym kręcony jest program Dzień Dobry TVN.
    Kids from the Studio na dachu budynku, w którym kręcony jest program Dzień Dobry TVN. Fot. Archiwum zespołu.
08.09.2016

Teledysk w starej papierni w Kaletach

Już można oglądać najnowszy teledysk zespołu Kids from the Studio. Klip do piosenki „Historia niewymyślona” kręcony był w starej papierni w Kaletach przez AG Studio - tarnogórskich producentów filmowych, którzy współpracowali m.in. z Mrozem.

Zespół Kids from the Studio to grupa 24 młodych ludzi pochodzących z Tarnowskich Gór, Bytomia i okolic. Młodzież pracuje pod kierunkiem Marka Romanowskiego, który jest pomysłodawcą tego muzycznego przedsięwzięcia. W marcu młodzi muzycy wydali drugi album zatytułowany „Głowa przepełniona”, gdzie można posłuchać aż 12 utworów z elementami rocku, popu i bluesa. Teksty piosenek są wynikiem refleksji członków zespołu, którzy aktywnie uczestniczą w procesie twórczym.

Zespół Kids from the Studio był już dwukrotnie gościem programu Dzień Dobry TVN, podczas którego wystąpił na dachu budynku telewizji. Przy okazji warto wspomnieć, że grupa jest otwarta na współpracę z nowymi osobami i zaprasza do studia.

Członkowie zespołu to: Natalia Łącka, Zuzanna Ziemniewicz, Natalia Jęczek, Julia Ratajczyk, Jakub Dyszy, Grzegorz Maruszczyk, Szymon Witczak, Mateusz Wojtacha, Kamil Derenda, Kacper Szeja, Wojciech Trzensimiech, Michał Sośniok, Kevin Kata, Mikołaj Musioł, Kamil Nowakowski, Krzysztof Rzeczkowski, Bartłomiej Ziemniewicz, Szymon Krotofil, Jan Michlowicz, Kamil Kruk, Tomasz Mazurkiewicz. Damian Szlosarek, Kamil Ratajczyk. (hm)

Kids from the Studio - Historia niewymyślona

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.