07.03.2018

Telefony i listy do redakcji

Jak co tydzień nasi czytelnicy podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi otaczającej rzeczywistości. Pisali i telefonowali poruszając problemy lawet reklamowych, martwej sarny i dzika, soli drogowej i kolejki do urzędu po dofinansowanie termomodernizacji.

Z zaciekawieniem przeczytałem artykuł o tym, jak Tarnowskie Góry radzą sobie z lawetami reklamowymi. Brawo, bo pomysł okazał się prosty, skuteczny i, co najważniejsze, właściciel lawety nie ma nad czym dyskutować, bo tak stanowi kodeks drogowy. Jednak…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 10/2018 z 06.03.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.