07.11.2018

Teoria doktora Strossmayera

Po raz piąty siadam do pisania tego felietonu i przewiduję, że lekko nie będzie. To skuli tematu, jaki z kolegą redaktorem nawzajem sobie narzuciliśmy, czyli analizy mądrości wybieranych przez nas przedstawicieli. Kolega ma na ten temat swoje, ja swoje zdanie.

Nie wdając się w zbytnie szczegóły, powiem tyle, że po mojemu, im kto bardziej za rozumem tęskni, tym bardziej pragnie, by z wykwitami jego intelektu zapoznawać coraz szersze gremia, choć i od tego bywają odstępstwa.

Przywołuję więc…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2018 z 06.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.