•  Józef Kubica
     Józef Kubica For. Jarosław Myśliwski
06.06.2019

Teraz sejm?

Mandatu do Parlamentu Europejskiego nie zdobył, ale głos oddało na niego prawie 16 tys. osób. Pytamy Józefa Kubicę, radnego sejmiku województwa śląskiego, który kandydował z listy PiS o plany na polityczną przyszłość.

– Jak pan ocenia swój wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

– Ciężko pracowałem na niego i cieszy mnie zaufanie, którym obdarzyli mnie tarnogórzanie. Dostrzeżono to, że chcę być pomocny dla wszystkich, ale też nie zapominam o wdzięczności wobec…


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2019 z 04.06.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.