19.06.2018

To ci Lutczyn

Spod jego ręki wyszły okładki płyt zespołu Perfect, rysował do kultowego czasopisma satyrycznego “Szpilki”, jest autorem znaczków pocztowych, plakatów, ale i czołówek telewizyjnych. Edward Lutczyn otworzył swoją wystawę w Muzeum w Tarnowskich Górach.

Był jedynakiem i pewnie dlatego jego mama zachowała taką ilość jego dziecięcych rysunków, których część można oglądać na wystawie w Tarnowskich Górach. Zaczął rysować, jak to z dziećmi bywa, w wieku 3 lat. – I nie można powiedzieć, …


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.