•  Wśród Nestorów Biznesu jest Joanna Gabryś. Laureatce nagrodę wręczyli Joanna Perz, przewodnicząca Rady Miejskiej w Kaletach oraz senator Zygmunt Frankiewicz.
     Wśród Nestorów Biznesu jest Joanna Gabryś. Laureatce nagrodę wręczyli Joanna Perz, przewodnicząca Rady Miejskiej w Kaletach oraz senator Zygmunt Frankiewicz. Fot. Jarosław Myśliwski
14.01.2020

To przedsiębiorcy tworzą budżet miasta

– Wspaniała gala, wielki rozmach – stwierdziła Izabela Domogała, członek Zarządu Województwa Śląskiego. W Kaletach wręczono nagrody Nestor Biznesu, Złote Kowadło Biznesu i Młodzi Przedsiębiorcy.

IX Kaletańska Gala Przedsiębiorczości odbyła się w wyremontowanym niedawno Miejskim Domu Kultury w Kaletach. Swoją oprawą odbiegała od poprzednich edycji. – Kilku przedsiębiorców zapytało mnie, czy to gala jubileuszowa – stwierdził Klaudiusz Kandzia, burmistrz Kalet.

Rangę wydarzenia…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2020 z 14.01.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.