•  
      Fot. Piotr Zwarycz, Obiektiv.com
20.11.2019

Tragiczne zdarzenie w Pniowcu. Nie żyje 54-latek

Tarnogórzanin wpadł do studni. Nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok, ale wiele wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

W sobotę przed północą mundurowi otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym w studni na działce przy ul. Chemików w Tarnowskich Górach.

54-latek nie przyszedł do pracy. Znajomy i rodzina pojechali na działkę, na którą się wybierał. Niestety, zauważyli go w studni, na głębokości…


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.