• Fot. Komenda Powiatowa Policji w Będzinie
03.05.2017

Tragiczny wypadek na S1

Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, który miał miejsce na trasie S1 w rejonie węzła komunikacyjnego Pyrzowice.

Do wypadku doszło dzisiaj, 3 maja, koło godziny 6,  w pobliżu Mierzęcic w rejonie węzła komunikacyjnego Pyrzowice. Jadący drogą S1 w kierunku Pyrzowic 35-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego z niewyjaśnionych przyczyn zmienił pas ruchu na przeciwległy i uderzył czołowo w nadjeżdżającego mercedesa. Kierowca osobowego volswagena poniósł śmierć na miejscu. Mercedesem podróżowało łącznie z kierowcą 18 osób, w tym dwie osoby nieletnie. Poważne obrażenia odniósł kierowca busa i dwaj pasażerowie, pozostałe osoby zostały również przewiezione do szpitali, ale obrażenia nie zagrażają ich życiu.

Utrudnienia w ruchu na trasie S1 trwały kilka godzin, policja wyznaczyła objazdy. (e)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.