11.06.2018

Transmisje dotyczące Mistrzostw Świata 2018 w Rosji

W połowie czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Świata 2018. Zostaną one rozegrane w Rosji, a tytułu najlepszej reprezentacji globu bronić będą Niemcy, którzy cztery lata temu zdobyli tytuł w imponującym stylu. Najpierw odnieśli historyczne zwycięstwo w półfinale nad Brazylią 7:1, by potem, po dogrywce i golu Mario Goetze wygrać 1:0 w finale przeciwko Argentynie.


Tekst reklamowy


Transmisja Mistrzostw Świata 2018

Mecze zbliżającego się Mundialu możesz śledzić na żywo w telewizji publicznej. To nie zawsze jest jednak możliwe i łatwe do zrealizowania, tym bardziej jeśli pracujesz, a przecież niektóre spotkania rozgrywane będą o 14:00 czy 16:00. Pomocny okazać się wtedy może legalny bukmacher LvBet, gdyż na jego stronie internetowej dostępna będzie transmisja Mistrzostw Świata 2018. Bukmachera LvBet powinieneś doskonale kojarzyć, ponieważ wspiera on polski sport, od początku swojej działalności na naszym rodzimym rynku, będąc sponsorem zasłużonych klubów.

Mecze, które trzeba zobaczyć

Oczywiście każdy kibic piłki nożnej musi zobaczyć wszystkie mecze podczas Mistrzostw. Miejmy nadzieję, że nie będzie ich tylko trzy, a naszej kadrze uda się awansować do fazy pucharowej. Najbardziej prawdopodobnymi przeciwnikami w ramach ⅛ finału będą Anglicy lub Belgowie, bowiem mamy szansę zagrać tylko z kimś, z grupy G (gdzie prócz Belgii i Anglii, znalazło się Maroko oraz Panama).

Nasza transmisja z Mistrzostw Świata 2018 powinna zawierać plan zobaczenia takich meczy jak choćby Portugalia kontra Hiszpania, czyli jedno z najbardziej elektryzujących meczy fazy grupowej. Bardzo ciekawe jak Cristiano Ronaldo i spółka (czyli obecni Mistrzowie Europy) spiszą się na tle doskonale dysponowanych Hiszpanów, którzy uchodzą za jednego z głównych faworytów do sięgnięcia po Mistrzostwo Świata.

Faworyci Mistrzostw Świata 2018

Obok Hiszpanii, w kontekście zdobycia tytułu, bukmacherzy jednym tchem wymieniają Brazylię, Francję czy obrońców tytułu czyli Niemcy. Nikt nie może jednak zapomnieć o Argentynie, w barwach której błyszczeć ma Leo Messi, chcący doprowadzić Albicelestes do złotego medalu.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.