•  Zaczęły się też pożary lasów. Jeden był w Kotach, 7 kwietnia.
     Zaczęły się też pożary lasów. Jeden był w Kotach, 7 kwietnia. Fot. OSP Koty
14.04.2018

Trawy płoną prawie codziennie

Bytom, niedaleko granicy z Piekarami Śląskimi. Aleja Jana Pawła II zamknięta z powodu zadymienia. Powód: pożar na nieużytkach. Sezon wypalania traw trwa w najlepsze.

W ostatnim czasie w tarnogórskiej komendzie straży pożarnej praktycznie nie ma dnia, żeby nie przyjmowano zgłoszenia o pożarach traw i nieużytków. Do końca ubiegłego tygodnia w statystykach zanotowano już ok. 40 takich zdarzeń. W ubiegłym roku było ich 123. Rekordowy jest…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2018 z 17.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.