•  
      Fot. Lubliniec 998
05.02.2019

Trwa akcja gaszenia pożaru w firmie recyklingowej

Ogień pojawił się w jednej z hal firmy przy ul. Inwestycyjnej w Lublińcu.

- Pożar wybuchł podczas przerwy śniadaniowej, więc na szczęście nikogo nie było wtedy w hali – informuje st. kpt. Wojciech Kwapień z lublinieckiej komendy PSP. W środku magazynowano paliwo alternatywne powstałe z odpadów. W wyniku pożaru zawaliła się część dachu hali.

W akcji gaszenia pożaru biorą udział strażackie jednostki nie tylko z powiatu lublinieckiego, ale także m.in. z Tarnowskich Gór. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.