•  
      Fot. Elżbieta Kulińska
10.01.2019

Trwa szukanie pieniędzy na modernizację szpitala powiatowego

W Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym im. Hagera w Tarnowskich Górach w ciągu dwóch lat musi powstać nowy blok operacyjny. Robi się nerwowo, bo samorząd nie otrzymał dotacji z budżetu państwa, o którą prosił. W tle znów pojawia się nieporozumienie z posłanką Barbarą Dziuk (PiS).

Dostosowanie szpitala powiatowego do aktualnych przepisów to konieczność. Powiat z powodu braku pieniędzy zwlekał z inwestycją przez lata, podobnie było w wielu innych powiatowych szpitalach w kraju. Teraz odwlec inwestycji już nie można – do końca 2020 roku szpital musi…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2019 z 08.01.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.