•  
      Fot. OSP Boruszowice-Hanusek, archiwum policji
09.01.2020

Trzy osoby potrącone na przejściu, w tym 6-latek

Do wypadku doszło dzisiaj po południu w Boruszowicach.

Przez oznakowane przejście dla pieszych przechodzili 42-letnia kobieta, 38-letni mężczyzna i 6-latek. Potrącił ich jadący volkswagenem passatem 21-latek. Był trzeźwy. Prawdopodobnie oślepiły go światła jadącego z naprzeciwka samochodu. Było już ciemno, do tego padał deszcz, a przejście dla pieszych nie było oświetlone.

42-latka i 38-latek trafili do szpitala. Chłopcu na szczęście nic poważnego się nie stało i wrócił do domu.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod nr. telefonu 32-39-35-255, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

 (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.