19.08.2017

Turdepoloń malkontentów

Śmieję się z tego, że powiat wyremontował swoją własną drogę i teraz chce za to kasy od gminy Zbrosławice. Psi obowiązek spełnili, żeby sobie kolarze głów nie porozbijali i kół nie połamali, a teraz chcą za to zwrotu pieniędzy?

Najpewniej komuś sierpniowa hica bardzo zaszkodziła. Zalecam na przyszłość białą czapkę przed wyjściem na dwór, a po powrocie coś zimnego i więcej nie powinno się powtórzyć.

Skoro już o Turdepoloń mowa, to mierzi mnie wielce narzekanie malkontentów, że…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 33 z 22.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.