06.09.2019

Turniej piłkarski i umowa z Górnikiem Zabrze

W sobotę, 7 września rozpocznie się turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miasteczka Śląskiego. Zaplanowano też podpisanie umowy z Górnikiem Zabrze.

Turniej przeznaczony jest dla zawodników rocznika 2007 i młodszych. Udział zadeklarowało 8 drużyn z Kalet, Połomi, Świerklańca, Mszany, Nowego Chechła, Woźnik, Orzecha i oczywiście Miasteczka Śląskiego. Organizatorzy zapraszają do kibicowania.

Uroczyste podpisanie umowy współpracy pomiędzy klubem sportowym Górnik Zabrze a miastem Miasteczko Śląskie będzie ok. godz. 10.30. Wszystko na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 1. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.