•  
     
12.08.2017

Twoja gmina jak NFZ

Urząd Miasta w Radzionkowie planuje w przyszłym roku uruchomić program zapobiegania próchnicy u dzieci. Gmina Ożarowice od 11 lat dofinansowuje szczepienia przeciw rakowi szyjki macicy. Czy wszystkie gminy powiatu tarnogórskiego inwestują w zdrowie swoich mieszkańców?

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry, podobnie jak Ożarowice postawiły na profilaktykę raka szyjki macicy. Od 2015 r. każda 13-letnia tarnogórzanka może przyjąć bezpłatnie szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV). Program realizowany będzie do przyszłego roku włącznie. Ponadto w Tarnowskich Górach wprowadzono też program…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 32 z 14.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.