•  Tomasz Gorzędowski w 2016 r. ruszył na zachód, teraz czas na Azję.
     Tomasz Gorzędowski w 2016 r. ruszył na zachód, teraz czas na Azję. Fot. Rafał Reczkin
03.08.2018

Tym razem na wschód - motocyklem dookoła świata

Piekarzanin Tomasz Gorzędowski kontynuuje motocyklową podróż dookoła świata. Startuje w sobotę, 4 sierpnia o godz. 12 z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na os. Wieczorka w Piekarach Śląskich.

Pierwsze podejście do wyprawy było 4 czerwca 2016 roku. Wtedy Tomasz Gorzędowski ruszył na zachód. Przejechał kraje europejskie, potem Stany Zjednoczone i część Ameryki Południowej. W sumie 66 tys. km. Niestety, podróż życia przerwały poważne problemy ze wzrokiem.

Teraz piekarzanin wraca do gry. Tak jak za pierwszym razem nie ma wytyczonej trasy, tylko kierunek – wschód i Azja. Motocykliści i amazonki, którzy kibicują Tomaszowi Gorzędowskiemu są na starcie mile widziani. Będą mogli przejechać z nim pierwsze kilometry trasy w nieznane.

(esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 30/2018 z 31.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.