22.06.2018

Tyn łogień sie poli już tyla, tyla lot

Festiwal Parafialnych Orkiestr Dętych w Radzionkowie stał się w tym roku imprezą międzynarodową. Razem z ośmioma polskimi orkiestrami wystąpiła “dechovka” z czeskiego Hradca nad Moravici.

– Pochodzący z Radzionkowa ks. Marcin Kieras jest proboszczem w parafii św. Piotra i Pawła w Hradcu nad Moravici. Tą drogą do nas trafili – opowiada Leszek Pniok, dyrygent Parafialnej Orkiestry Dętej w Radzionkowie, która po raz …


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.