•  Marek Minkus
     Marek Minkus Fot. Alicja Jurasz
11.02.2020

Tytuł ambasadora Zbrosławic przyznali burmistrzowi i radnemu

Kandydatów do tytułu ambasadora Zbrosławic jak nie było, tak nie było. W końcu się jednak pojawili i to od razu dwaj. Na sesji 6 lutego radni podjęli uchwały o przyznaniu tego zaszczytnego miana Rolfowi Kieserowi, burmistrzowi gminy Brackenheim w Niemczech, a także swojemu koledze, radnemu Markowi Minkusowi, rolnikowi z Kamieńca.

Honorowy tytuł ambasadora Zbrosławic, nadawany za szczególne zasługi dla gminy, radni ustanowili 20 grudnia 2017 r. Lata jednak biegły, a nikt nie dostąpił zaszczytu jego otrzymania. Jak wyjaśniała nam swego czasu zastępca wójta Katarzyna Sosada, nie mogło być inaczej, skoro do…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2020 z 11.02.2020

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.