•  
      Zdjęcia: Archiwum policji
11.01.2019

Uciekał przed policjantami przez okno

28-latek był poszukiwany listem gończym. W czwartek wcześnie rano wpadł w ręce policjantów.

Piekarscy kryminalni ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany głównie za przestępstwa przeciw mieniu 28-latek. Tuż po godz. 6 zapukali do drzwi mieszkania na parterze i wezwali do ich otwarcia. Jednak mężczyzna nie miał zamiaru dobrowolnie się poddać. Wezwano strażaków, którzy otwarli drzwi.

Na widok policjantów 28-latek wyskoczył przez okno. Nic mu to nie dało, bo tam też czekali na niego mundurowi. Obezwładnili mężczyznę. Trafił za kratki na kilka lat. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.