•  
      Fot. Agnieszka Reczkin
04.12.2019

Uczniowie grają w tanki

Miał być turniej szkolny, a okazał się ogólnopolski. Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przyciągnęli do Tarnowskich Gór miłośników e-sportu.

– Wpadłem na pomysł, żeby zorganizować międzyklasowy turniej w "Mechaniku". Jednak w rozmowach poświęconych jego organizacji zachęcano mnie, żeby miał szerszy zasięg. Najpierw przeszedł w powiatowy, a z czasem okazało się, że nawet ogólnopolski. Zgłosiły się bowiem drużyny także spoza województwa…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2019 z 03.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.