•  
      Fot. Maja Kita
14.03.2019

Uczniowie Plastyka pozdrawiają z Bolonii

Pozdrowienia z wyjazdu do Bolonii przesyła grupa uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach.

Pojechali do Włoch na praktyki i staże zawodowe. Projekt "Zagraniczna praktyka drogą po sukcesu" realizowany jest z funduszów unijnych. Uczniowie kształcą się w trzech zawodach technika - przemysłu mody, cyfrowych procesów graficznych oraz grafiki i poligrafii cyfrowej. Od 18 lutego do 15 marca dodatkowe kwalifikacje zawodowe zdobywają uczniowie kl. II i III technikum: Karolina Gajda, Oliwia Janiczek, Maja Kulawik, Aleksandra Białas, Maria Paruzel, Zuzanna Horzela, Agnieszka Zgraja, Maja Kita, Wiktoria Dulska, Natalia Fyrla, Natalia Jaźwińska, Joanna Piechuła, Piotr Szewczyk, Marcel Płocieniak, Wiktor Gomułka, Krzysztof Wrodarczyk, Marcin Prysok, Łukasz Zychla, Kamil Król, Robert Płaszczymąka. Pojechali z nimi nauczyciele Barbara Oleksy i Danuta Herman. Zdjęcie zrobione na Piazza Maggiore w Bolonii. (esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.