•  
      Fot. Pixabay
06.02.2018

Układamy listę weselnych hitów

Jaka piosenka musi być zagrana na weselu? Czy goście będą się bawić tylko przy disco polo? Jaki utwór wybrać do pierwszego tańca nowożeńców? Zapraszamy do dyskusji.

W sieci pojawia się wiele rankingów weselnych hitów. I wcale nie króluje na nich tylko disco polo. Na przykład portal polki.pl proponuje polskie klasyki. Listę otwierają: "Chodź pomaluj mój świat", "Nie liczę godzin i lat", "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", "Tyle słońca w całym mieście",  "Sen na pogodne dni",  "Daj mi tę noc", "Jeśli tylko chcesz", "Czerwone korale" i "Gdzie ten który powie mi". Jednak są i tacy, którzy nie boją się zaprosić instrumentalistów i stawiają na ambitniejszy repertuar. 

Zapraszamy naszych czytelników do podzielenia się swoimi opiniami o weselnej muzyce, może też wspomnieniami z własnego wesela. Jakiej piosenki nie może zabraknąć na weselnym przyjęciu? "Bałkanicy", "Jesteś szalona", "Daj mi tę noc", "Rivers of Babylon", "Jedzie pociąg z daleka", "Czerwonych korali", "U cioci na imieninach", "Kaczuszek" czy może "Daj mi tę noc"? Przy czym para młoda ma zatańczyć pierwszy taniec? Wybrać "Dance me to the end of love" Leonarda Cohena czy raczej "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" Anny Jantar? Piszcie w komentarzach, jakie piosenki królowały na waszych weselach albo które chcielibyście, żeby zabrzmiały w dniu ślubu? A co jest największym obciachem? Jaki jest muzyczny koszmar pary młodej i ich gości? (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.