• Złoty medal Śląska juniorów to kolejny ważny sukces w karierze Łukasza Szołtysika.
    Złoty medal Śląska juniorów to kolejny ważny sukces w karierze Łukasza Szołtysika. Fot. archiwum UKS Judo Ahinsa
09.01.2020

Łukasz Szołtysik mistrzem Śląska juniorów w judo

Dżudoka Łukasz Szołtysik z UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry został mistrzem Śląska juniorów w kategorii wagowej do 60 kg. Tytuł zdobył 6 stycznia w mistrzostwach województwa juniorów, juniorów młodszych i młodzików, rozegranych w Bytomiu. 

W tych samych zawodach świetnie spisała się Małgorzata Woś (waga do 63 kg), która została wicemistrzynią juniorek młodszych. – Nasz klub reprezentowali także Natalia Horzela, która zajęła V miejsce w wadze do 70 kg oraz Antoni Woś. Gratulujemy medalistom, dziękujemy za start pozostałym i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach, już po feriach – podsumowuje występy tarnogórskich dżudoków Tadeusz Wójcik, prezes UKS Judo Ahinsa.(K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.