•  Łukasz Szołtysik zdobył w prestiżowych zawodach w Oleśnicy brązowy medal.
     Łukasz Szołtysik zdobył w prestiżowych zawodach w Oleśnicy brązowy medal. Fot. archiwum UKS Judo Ahinsa
28.11.2018

Łukasz Szołtysik trzeci w Pucharze Polski

Łukasz Szołtysik z UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry nadal w formie. 24 listopada w Oleśnicy koło Wrocławia, w Otwartym Pucharze Polski Juniorów Młodszych – Turnieju Nadziei Olimpijskich, zdobył brązowy medal w wadze 55 kg.

W zawodach sponsorowanych przez Grupę Państw Wyszehradzkich, startowali także judocy z innych krajów. – Łukasz przegrał pierwszą walkę z Vladyslavem Kolobovem z Ukrainy, późniejszym mistrzem, ale pozostałe walki okazały się zwycięskie. Kolejno wygrał z K. Kuczerą z Polonii Rybnik, G. Gawrychem z Gryfa Słupsk i N. Aghazadem (Azerbejdżan), a w walce o III miejsce, przez ippon, pokonał Igora Błaszczaka z MKS Juwenia Wrocław – relacjonuje Tadeusz Wójcik, prezes UKS Judo Ahinsa.


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.