26.02.2020

Ukradli biżuterię. Jest nagranie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich poszukują sprawców kradzieży biżuterii wartej 11 tysięcy złotych, do której doszło 3 lutego w sklepie jubilerskim na ul. Wyszyńskiego w Piekarach Śląskich. Policja publikuje nagranie z monitoringu.

Z ustaleń śledczych wynika, że trzech mężczyzn wykorzystało chwilę nieuwagi pracownika sklepu jubilerskiego i ukradło woreczek z biżuterią. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych osób, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod numerem tel. 47 8532 200, lub e-mail: kryminalny@piekary.ka.policja.gov.pl. (e)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.