•  Citroen siłą odrzutu uderzył w vw.
     Citroen siłą odrzutu uderzył w vw. Fot. OSP Świętoszowice
01.03.2018

Ul. Bytomska. Zderzyły się trzy samochody

Wczoraj, 28 lutego, po godz. 14 zderzyły się ford, citroen i vw. Jedna osoba trafiła do szpitala, na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Jak informują druhowie z OSP Świętoszowice do kolizji doszło na feralnym skrzyżowaniu w Boniowicach, ul. Bytomskiej (DW 94) z ul. Gliwicką. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca forda nie udzielił pierwszeństwa citroenowi, a ten, siłą odrzutu, uderzył w vw polo. Poszkodowany został 55-letni kierowca trzeciego auta. Trafił do szpitala, jednak po udzieleniu pomocy od razu wrócił do domu.

O skrzyżowaniu w Boniowicach kierowcy mają jak najgorszą opinię. W komentarzach pod postem o zdarzeniu na facebookowym profilu OSP Świętoszowice czytamy m.in.: „To jest jakiś trójkąt bermudzki. (…) Wolę jeździć przez Sosnowiec niż przez to przeklęte miejsce”, „Jeżdżę tamtędy codziennie i tylko się zastanawiam: ciekawe czy na tym skrzyżowaniu znowu będzie jakiś wypadek. (…) Słowo klucz RONDO. Ilu osobom się tam coś musi stać, ile razy helikopter będzie tam lądował. Może się nie znam, może to są jednak za słabe statystyki, może tam się mało dzieje...”. (esp)

Zdjęcia: OSP Świętoszowice


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.