•  Honda wjechała w tył opla astry. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
     Honda wjechała w tył opla astry. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Fot. Jacek Tarski
07.06.2019

Ul. Legionów Tarnowskie Góry. Klasyczny dzwon

Dzisiaj (piątek, 7 czerwca) koło południa dyżurny tarnogórskiej policji otrzymał informację o wypadku. Na ul. Legionów w Tarnowskich Górach zderzyły się opel astra i honda legend.

Zdarzenie było na swój sposób klasyczne. Kierowca hondy nie zdążył zahamować i wjechał w tył będącej przed nim astry. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Pomocy medycznej udzielono jednej osobie, ale obrażenia okazały się na szczęście niegroźne. Zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja. Sprawca, kierowca hondy, został ukarany mandatem karnym.

Kolizja zdarzyła się na wąskim odcinku ul. Legionów, w rejonie skrzyżowania z ul. Nowaka. Na drodze natychmiast utworzył się korek. Zakłócenia jednak nie trwały długo, bo samochody zjechały z jezdni i stanęły na chodniku. (CR) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.