•  Na ul. Grzybowej obowiązuje ograniczenie prędkości.
     Na ul. Grzybowej obowiązuje ograniczenie prędkości. Fot. Jacek Tarski
07.10.2018

Ulica Grzybowa, 30 sekund oszczędności

Jedni uważają, że Grzybową jeździ się za szybko, inni, że za wolno. Ale zwiększenie limitów niewiele da, a dla pół minuty, czy minuty raczej nie warto ryzykować. Zwłaszcza że na ul. Grzybowej na kierowców czyha całkiem sporo rozmaitych utrudnień i cenny jest każdy metr drogi hamowania.

Ul. Grzybowa w Tarnowskich Górach na pewno nie jest główną arterią. Ale każdy, kto Grzybową jeździ wie, że można się tam spodziewać bodaj większości możliwych utrudnień. To, że ulicą jeżdżą autobusy, to pół biedy. W końcu muszą,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2018 z 09.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.