•  
      Archiwum policji
27.02.2020

Ulica Nakielska - opel zderzył się z autobusem

Dziś rano na ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach doszło do zderzenia autobusu linii 64 z samochodem osobowym. Kierowca osobówki z urazem głowy trafił do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 5 rano. Jak ustalili policjanci z drogówki, 52-letni kierowca autobusu miejskiego na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku opla corsę. W wyniku zdarzenia 31-letni kierowca samochodu osobowego z urazem głowy trafił do szpitala w Tarnowskich Górach. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. W autobusie nie było pasażerów.

Ruch w miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia sprawdzają tarnogórscy śledczy. (red.)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.