•  Mało kto wie, że dawne Tarmilo działało pod adresem ul. Wąska. Teraz ulica-kikut, ma szansę wrócić na mapę jako normalny szlak komunikacyjny.
     Mało kto wie, że dawne Tarmilo działało pod adresem ul. Wąska. Teraz ulica-kikut, ma szansę wrócić na mapę jako normalny szlak komunikacyjny. Fot. Archiwum
13.10.2018

Ulica Wąska wróci na mapę Tarnowskich Gór?

Plan rozbiórki jest prawie gotowy. Zabudowania po “Tarmilo” mają zniknąć z powierzchni do końca przyszłego roku. Na razie będzie tam parking, ale w planach jest zupełnie co innego.

W przyszłym roku ma się rozpocząć rozbiórka zabudowań dawnej fabryki odzieżowej "Tarmilo" w Tarnowskich Górach. Miasto kupiło nieruchomość za ponad 2,5 miliona złotych z myślą, że będzie można wykorzystać część budynków. Okazało się jednak, że nie. Ekspertyza…


Artykuł ukazał się w GWARKU 41/2018 z 16.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.