• 28.01.2019

  Uśmiechaj się! Nie jesteś właścicielem wszystkich problemów tego świata

  – Bóg dał każdemu człowiekowi coś, czym potrafi innych uszczęśliwić. Dziękujemy więc wszystkim państwu za dar przyjaźni, za chwile radości, jaką dają spotkania i rozmowy z wami – powiedziała Stanisława Szymczyk, sekretarz Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

  W ubiegłym tygodniu w Tarnogórskim Centrum Kultury odbył się koncert noworoczny przygotowany przez UTW. Koncert był noworoczny, więc nie mogło zabraknąć życzeń.

  – Uśmiechaj się, nie jesteś właścicielem wszystkich problemów tego świata. Uśmiech jest najlepszym kosmetykiem do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego – życzyła prezes Magdalena Latacz.

  – Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić. Wybieraj słoneczną stronę życia, bądź z przyjaciółmi, oczywiście z Uniwersytetem Trzeciego Wieku – wtórował jej wiceprezes Michał Sporoń.

  – Ciesz się każdą chwilą z przyjacielem. Nie lubimy cię za to kim jesteś, ale za to jaki, jaka jesteś, kiedy przebywamy z tobą – dodała prezes.

  – Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. Twój prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe – dorzuciła wiceprezes.

  – Nie opłaca się oszczędzać czasu, bo choćbyśmy nie wiem jak byli skrupulatni na koniec i tak nic go nie zostanie. Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić – powiedziała Magdalena Latacz.

  Potem z muzycznymi życzeniami wystąpili: Bartłomiej Balcerzak, Zosia Liszka, Alicja Pacześniak – Słota, Henia i Andrzej Żurkowie, Maria Jankowska, Edyta Kowalska, Emilka Łuczak, Alek Wojtacha, grupa taneczna UTW pod kierunkiem Marzeny Kobryń oraz zespół wokalny UTW pod batutą Izabeli Lysik-Różańskiej. (mir)


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.