•  
      Fot. Krzysztof Garczarczyk
11.07.2019

Upały odpuściły, ale susza daje się we znaki

- Nie podlewajcie ogródków, nie myjcie samochodów, nie napełniajcie basenów między godz. 18 a 22 – apelują pracownicy wodociągów. Upały i susza powodują, że częściej odkręcamy krany. Zużycie wzrasta nawet dwukrotnie. Ciśnienie wody spada, a w niektórych miejscach zaczyna jej brakować.

– Na wyższych piętrach nie ma wody – skarżą się mieszkańcy bloków przy ul. Srebrnej w Miasteczku Śląskim. Henryk Schlagner, wiceprezes tarnogórskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji odpowiada, że spadki ciśnienia wody są wieczorami na III i IV piętrze w blokach przy ul.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 28/2019 z 16.07.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.