•  
      Fot. Archiwum policji
04.11.2019

Urodzinowa zabawa w Kaletach. 20-latkowie demontowali znaki drogowe

W miniony weekend czworo 20-latków demontowało znaki drogowe w Kaletach.

31 października na policję zadzwonił świadek – powiedział, że przy ul. Brzechwy kilka osób demontuje znaki drogowe. Młodzi ludzie jechali fiatem seicento. W ręce mundurowych wpadli na ul. Paderewskiego. Samochód prowadziła 20-latka z Woźnik, a pasażerami byli 20-letni mieszkańcy Kalet. W środku były też trzy zdemontowane znaki drogowe – ostrzegawcze o ograniczeniu prędkości i z napisem „Piesi”.

- Mężczyźni przyznali, że jeden z nich ma urodziny i w ramach zabawy postanowili zdemontować znaki. Sprawcom za popełnione wykroczenie grozi grzywna, a nawet areszt – informuje sierż. szt. Jacek Mężyk z tarnogórskiej policji. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.