•  
      Fot. Pixabay
12.02.2019

Urzędnika zatrudnię

Coraz trudniej znaleźć fachowca do pracy w urzędzie gminy czy miasta. Pracownicy oczekują godnego wynagrodzenia, a z tym bywa różnie. Konkursy ponawiane są kilkakrotnie zanim uda się kogoś zatrudnić.

Trzeba zaznaczyć od razu: problemy z naborem urzędników nie dotyczą każdego stanowiska. Brakuje fachowców do działów inwestycji, budownictwa, pozyskiwania środków unijnych, trudno jest znaleźć informatyków.

– Przykładem tego, jaka jest sytuacja na rynku pracy, są losy ogłoszenia, że poszukujemy informatyka. Po…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2019 z 12.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.