23.10.2019

Urządzanie świata szambem

Cały cywilizowany świat bije na alarm skuli zatrucia środowiska, śmieci, smogu i innych takich, a u nas, w najlepsze, szambo trafia na pola (i to w najlepszym wypadku) lub na drogi, do lasu i gdzie tam jeszcze.

Mieszkańcy Połomi zdziwieni są, że mają wodę skażoną bakteriami coli i dyskutują zawzięcie, skąd i jak mogło się to świństwo w wodzie znaleźć. Ja wiem, to siły reakcji, rewizjoniści i mordy zdradzieckie nawrzucały szamba w wodociąg. Brać ich!

A tak poważnie,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 42/2019 z 22.10.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.