09.10.2019

Utopił się, gdy szedł na ryby

Wczoraj (8 października) rano w zbiorniku wodnym w Kamieńcu wędkarz znalazł ciało mężczyzny. 82-latek prawdopodobnie wpadł do wody w drodze na ryby.

O zdarzeniu powiadomiono policję przed 8 rano. Mężczyzna, który dzwonił do dyżurnego informował, że blisko brzegu, w pobliżu stanowiska dla wędkarzy widzi w wodzie topielca leżącego twarzą na dół. Na miejsce skierowano patrol oraz pogotowie. Medycy stwierdzili zgon mężczyzny prawdopodobnie wskutek utonięcia. Nie stwierdzono śladów działania innych osób. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna, idąc na ryby zbliżył się do brzegu zbiornika, stracił równowagę i ze skarpy o wysokości około metra wpadł do wody, z której nie zdołał się wydostać. Policja ustaliła również, że mężczyzna poważnie chorował, bardzo często tracił przytomność. (JT)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.