•  W wypadku ranny został kierowca volkswagena.
     W wypadku ranny został kierowca volkswagena. Fot. Archiwum policji
05.01.2018

Volkswagenem w drzewo, kierowca w szpitalu

Na drodze wojewódzkiej nr 907 między Tworogiem a Bruśkiem volkswagen wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Ranny został kierowca.

Wypadek wydarzył się w czwartek, 4 stycznia, około godz. 15. Samochód volkswagen kierowany przez 52-latka, mieszkańca powiatu lublinieckiego, z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierowcę odwieziono do szpitala. Wiadomo, że był trzeźwy. Droga została zablokowana do czasu zakończenia czynności przez policję. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.