•  
      Fot. Archiwum policji
12.06.2019

W Brynicy znaleziono zwłoki

Wczoraj wieczorem przypadkowy przechodzień zauważył zwłoki w rzece Brynicy – przy ul. M. Skłodowskiej-Curie w Piekarach Śląskich.

- Zwłoki były w znacznym stanie rozkładu. Czekamy na wyniki sekcji – mówi sierż. szt. Dariusz Dobrzański, rzecznik piekarskiej policji. Śledczy będą ustalać tożsamość topielca, prawdopodobnie mężczyzny. Liczą też, że wyniki sekcji pozwolą stwierdzić, jaka była przyczyna śmierci. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.