•  - Myślę, że stanica to taka wisienka na torcie, która pomoże miastu zdobyć grand prix w 2019 r. – mówi Klaudiusz Kandzia.
     - Myślę, że stanica to taka wisienka na torcie, która pomoże miastu zdobyć grand prix w 2019 r. – mówi Klaudiusz Kandzia. Fot. Jarosław Myśliwski
28.02.2019

W Kaletach powstała stanica rowerowa

Mamy dobre wiadomości dla rowerzystów. Stanica rowerowa w Truszczycy jest już gotowa. Dzięki niej Kalety mają szansę na grand prix w konkursie Gmina przyjazna rowerzystom.

– Wzrost ruchu rowerowego w Kaletach poniekąd zmusił nas do tego, żeby stworzyć naszym mieszkańcom i turystom, którzy jeżdżą po duktach leśnych, miejsca, gdzie rowerzysta może odpocząć, zjeść posiłek, naprawić rower, a także spotkać się z…


Artykuł ukazał się w GWARKU 10./2019 z 05.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.