• 12.01.2020

  W Kaletach wręczono nagrody dla przedsiębiorców

  Znani są tegoroczni laureaci nagród Nestor Biznesu, Złote Kowadło Biznesu i Młodzi Przedsiębiorcy. Wręczono je w piątek w Kaletach, podczas IX Kaletańskiej Gali Przedsiębiorczości.

  Tytułem Nestora Biznesu, dla tych którzy "przecierali biznesowe szlaki i mogą poszczycić się wieloletnim prowadzeniem działalności gospodarczej", uhonorowano:

  - Czesława Gabrysia prowadzącego firmę Prokier, świadczącą usługi za zakresu architektury,

  - Czesława Krusa zajmującego się wielospecjalistycznymi i kompleksowymi usługami budowlanymi,

  - Henryka Masonia zajmującego się sprzedażą detaliczną produktów spożywczych,

  - Joannę Gabryś prowadzącą Boutique.

  Wszyscy nagrodzeni prowadzą firmy od 1995 r.

  Złotym Kowadłem Biznesu, nagrodą im. Jana Ferdynanda Koulhaasa wyróżniono:

  - Piotra Kwiatkowskiego prowadzącego w Kaletach niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. W ubiegłym roku rozpoczął budowę nowoczesnego budynku przy ul. 1 Maja, w którym mieścić się będą przychodnie lekarskie.

  - Iwonę Nowakowską i Michała Pisarskiego prowadzących sklep motoryzacyjno-rowerowy "IMTA" oferującego akcesoria do samochodów, części rowerowe oraz rowery, serwis gwarancyjny, naprawy, przeglądy, regulacje i konserwacje.

  Nagroda Młodzi Przedsiębiorcy przyznano:

  - PASO Invest Pawła Sosnicy, zajmującą się konserwacją i naprawami aut oraz motocykli, budującą w Kaletach samoobsługową myjnię,

  - XANODIN DESIGN Przemysława Maruszczyka prowdzącego działalność gospodarczą z zakresu postprodukcji związanej z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi,

  - Salon Kosmetyczny "Beata" Beaty Groteckiej oferującego także mobilne usługi fryzjersko - kosmetyczne. (mir)


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.