•  Droga w Świniowicach. Stan z sierpnia 2017 r.
     Droga w Świniowicach. Stan z sierpnia 2017 r. Fot. Alicja Jurasz
13.02.2018

W końcu wybrano dyrektora ZDP

W końcu udało się wybrać dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach. Za powiatowe drogi będzie odpowiadać Barbara Myland z Kalet.

Nie było łatwo znaleźć szefa ZDP. Ostatnie rozstrzygnięcie miało miejsce na początku grudnia, ale kandydat w ostatniej chwili się rozmyślił i nie podpisał umowy o pracę. Wyników ostatniego naboru na dyrektora długo nie podawano. Informacja pojawiła się dopiero 7 lutego.

Kierowanie ZDP na pewno nie jest łatwe. Działalność jednostki w dużej mierze uzależniona jest od tego, ile pieniędzy na drogi przekaże samorząd. Powiat tarnogórski do zamożnych nie należy. (eka)


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2018 z 13.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.