•  Tajson i Menda
     Tajson i Menda Zdjęcia: Archiwum prywatne
10.09.2018

W naszym plebiscycie psy górą

Pies Tajson i kot Menda – to zwycięzcy naszego plebiscytu “Nasze zwierzaki” – psy i koty w obiektywie.

Zdjęcia Tajsona i Mendy nadesłała Magdalena Nokielska. Nagroda za zwycięstwo to bon o wartości 300 zł do zrealizowania do 31 grudnia tego roku w sklepie zoologicznym MAXANIMAL przy ul. Kościuszki 5 w Tarnowskich Górach (pasaż marketu Carrefour). To sponsor naszego plebiscytu.

Drugie miejsce zajęły psy Demon i Celtic, zdjęcie nadesłali Daniel Dudała oraz Patrycja i Beata Grzyb, a trzecie Fąfel, którego zdjęcie przesłał Damian Piątkowski. Otrzymają po bonie za 200 zł (do zrealizowania do 31 grudnia tego roku w sklepie zoologicznym MAXANIMAL).

Gratulujemy! Zwycięzców poinformujemy telefonicznie o czasie i miejscu odbioru nagród. (red.)

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.